RN732BTTD2400F50
MFR.Part #
RN732BTTD2400F50
JLCPCB Part #
C4158204
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS