RN732BTTD2400F10
MFR.Part #
RN732BTTD2400F10
JLCPCB Part #
C4120153
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS