RN732BTTD2400C10
MFR.Part #
RN732BTTD2400C10
JLCPCB Part #
C4160348
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS