RN732BTTD23R2D25
MFR.Part #
RN732BTTD23R2D25
JLCPCB Part #
C4210902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS