RN732BTTD2372F100
MFR.Part #
RN732BTTD2372F100
JLCPCB Part #
C3940451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS