RN732BTTD2372D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2372D10
JLCPCB Part #
C4048971
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS