RN732BTTD2370F50
MFR.Part #
RN732BTTD2370F50
JLCPCB Part #
C4320819
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS