RN732BTTD2342D50
MFR.Part #
RN732BTTD2342D50
JLCPCB Part #
C4003098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS