RN732BTTD2323C50
MFR.Part #
RN732BTTD2323C50
JLCPCB Part #
C5863557
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS