RN732BTTD2322B50
MFR.Part #
RN732BTTD2322B50
JLCPCB Part #
C4213496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS