RN732BTTD2322A10
MFR.Part #
RN732BTTD2322A10
JLCPCB Part #
C3923756
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS