RN732BTTD2321F100
MFR.Part #
RN732BTTD2321F100
JLCPCB Part #
C4192363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS