RN732BTTD2320B10
MFR.Part #
RN732BTTD2320B10
JLCPCB Part #
C4062036
Description
-55℃~+155℃ 125mW 232Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS