RN732BTTD22R9B50
MFR.Part #
RN732BTTD22R9B50
JLCPCB Part #
C4213411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS