RN732BTTD22R6D50
MFR.Part #
RN732BTTD22R6D50
JLCPCB Part #
C4023057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS