RN732BTTD2292A05
MFR.Part #
RN732BTTD2292A05
JLCPCB Part #
C4267099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS