RN732BTTD2291F50
MFR.Part #
RN732BTTD2291F50
JLCPCB Part #
C3965283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.29kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS