RN732BTTD2291A10
MFR.Part #
RN732BTTD2291A10
JLCPCB Part #
C3983940
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.29kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS