RN732BTTD2290F25
MFR.Part #
RN732BTTD2290F25
JLCPCB Part #
C4277176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 229Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS