RN732BTTD2290D50
MFR.Part #
RN732BTTD2290D50
JLCPCB Part #
C4144326
Description
-55℃~+155℃ 125mW 229Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS