RN732BTTD2290B10
MFR.Part #
RN732BTTD2290B10
JLCPCB Part #
C3997838
Description
-55℃~+155℃ 125mW 229Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS