RN732BTTD2262B25
MFR.Part #
RN732BTTD2262B25
JLCPCB Part #
C4262192
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS