RN732BTTD2260F100
MFR.Part #
RN732BTTD2260F100
JLCPCB Part #
C4178658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS