RN732BTTD2260D100
MFR.Part #
RN732BTTD2260D100
JLCPCB Part #
C3935628
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS