RN732BTTD2260C50
MFR.Part #
RN732BTTD2260C50
JLCPCB Part #
C3993586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS