RN732BTTD2232F50
MFR.Part #
RN732BTTD2232F50
JLCPCB Part #
C4257194
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS