RN732BTTD2232A10
MFR.Part #
RN732BTTD2232A10
JLCPCB Part #
C4341600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS