RN732BTTD2230D100
MFR.Part #
RN732BTTD2230D100
JLCPCB Part #
C4304011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 223Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS