RN732BTTD2212F25
MFR.Part #
RN732BTTD2212F25
JLCPCB Part #
C4025540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS