RN732BTTD2212F100
MFR.Part #
RN732BTTD2212F100
JLCPCB Part #
C3993591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS