RN732BTTD2211A05
MFR.Part #
RN732BTTD2211A05
JLCPCB Part #
C3936853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS