RN732BTTD2210C50
MFR.Part #
RN732BTTD2210C50
JLCPCB Part #
C6277216
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS