RN732BTTD2210A25
MFR.Part #
RN732BTTD2210A25
JLCPCB Part #
C3997561
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS