RN732BTTD2200B10
MFR.Part #
RN732BTTD2200B10
JLCPCB Part #
C3925540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS