RN732BTTD21R8F50
MFR.Part #
RN732BTTD21R8F50
JLCPCB Part #
C4207839
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS