RN732BTTD21R3F25
MFR.Part #
RN732BTTD21R3F25
JLCPCB Part #
C3953699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS