RN732BTTD21R3D100
MFR.Part #
RN732BTTD21R3D100
JLCPCB Part #
C4159278
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS