RN732BTTD2183C50
MFR.Part #
RN732BTTD2183C50
JLCPCB Part #
C5885312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS