RN732BTTD2182B10
MFR.Part #
RN732BTTD2182B10
JLCPCB Part #
C3985757
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS