RN732BTTD2181D10
MFR.Part #
RN732BTTD2181D10
JLCPCB Part #
C4275671
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.18kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS