RN732BTTD2180D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2180D50
JLCPCB Part #
C4019162
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 218Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS