RN732BTTD2152D100
MFR.Part #
RN732BTTD2152D100
JLCPCB Part #
C3958439
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS