RN732BTTD2151F25
MFR.Part #
RN732BTTD2151F25
JLCPCB Part #
C4038254
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS