RN732BTTD2150A10
MFR.Part #
RN732BTTD2150A10
JLCPCB Part #
C3925684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS