RN732BTTD2133B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2133B50
JLCPCB Part #
C3923216
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 213kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS