RN732BTTD2132F50
MFR.Part #
RN732BTTD2132F50
JLCPCB Part #
C6660129
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS