RN732BTTD2132F100
MFR.Part #
RN732BTTD2132F100
JLCPCB Part #
C4066104
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS