RN732BTTD2131A25
MFR.Part #
RN732BTTD2131A25
JLCPCB Part #
C4062175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.13kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS