RN732BTTD2130B10
MFR.Part #
RN732BTTD2130B10
JLCPCB Part #
C4142517
Description
-55℃~+155℃ 125mW 213Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS