RN732BTTD2103C50
MFR.Part #
RN732BTTD2103C50
JLCPCB Part #
C4172637
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS